CFARE FSHIHET PAS FYTYRAVE PERFEKTE TE SHOWBIZ?

CFARE FSHIHET PAS FYTYRAVE PERFEKTE TE SHOWBIZ?

SHARE

NATALIE PORTMAN

Nuk e ka pranuar kurre por thuhet se nje nga aktoret me te talentuara te Hollywood ka bere nderhyrje ne hunde. Ne nuk mendojme keshtu, por po ja u leme juve per te vendosur!

BEYONCE

Mbreteresha e Popit njihet globalisht per imazhin e saj te kuruar, gjithmone me nje prekje mbreterore, per ta merituar dhe vizualisht kete titull. Por a ka lindur vertete mbretereshe apo ka pasur ndihme nga zana kumbare ose kirurg plastike?

Thuhet qe ka bere hunden por ne mendojme se dhe buzet jane prekur.

KYLIE JENNER

Nuk ka nevoje per koment. Shiheni vete!

TAYLOR SWIFT

America’s Sweetheart e ka kthyer ne brand pamjen e saj naturale, tipike e the girl next door. Kjo nuk ka ndaluar thashethemet per mundesine e nje nderhyrjeje ne hunde.

CARDI B

Kjo rrepere e re ka bere buje jo vetem me lirikat dhe videot e saj te zjarrta por dhe me qendrimin e saj tejet te hapur dhe pa komplekse mbi trupin e saj. Pikerisht kjo sjellje e ka bere te pranoje se ka pasur nderhyrje kirurgjike ne fytyre para se te fillonte karrieren e rreperes.

KOURTNEY KARDASHIAN

Kylie Jenner nuk eshte e vetmja qe ka ndryshuar drastikisht pamjen e saj ne klanin Kardashian-Jenner. Ne kete liste duhet te perfshijme dhe Kourtney Kardashian, e cila ka kaluar nivelet e plastikes se motrave te saja per tu perfshire ne kete renditje.

ARIANA GRANDE

Nese ka dy gjera per te cilat Ariana Grande njihet jane talenti i saj ne te kenduar dhe pamja e saj elegante, gjithmone ne stil. Por pervec ndihmes se makeupit dhe veshjeve, dyshojme se ka pasur pune dhe kirurgu plastik.