Eksperti

Eksperti

TE NDRYSHME

All

FEMRAT QE JANE BERE TE FAMSHME PER FLOKET E TYRE

MERYLIN MONROE Emri i vertete Norma Jean Montreson. Lindi me floke te zinj dhe u be bjonde, pervecse nderroi edhe emrin. RITA HAYWORTH Bukuri tipike spanjolle. Ishte...

A E DINI SE…