TAPETI I KUQ ME I SHEMTUAR I PARE NDONJEHERE NE BRITISH AWARDS

TAPETI I KUQ ME I SHEMTUAR I PARE NDONJEHERE NE BRITISH AWARDS

SHARE

Brit Awards eshte nje nga eventet me te medha muzikore te botes. Priten me te njejtin ankth si cmimet qe do te jepen ashtu edhe kalimi i yjeve te muzikes ne tapetin e kuq. Por ky tapet ne fakt, kete vit, ka rezultuar nje deshtim i vertete.

 

Edhe ne kete tapet na e kopjuan Bleonen!  Mikesha e dizenjatores se trofeve, rrembeu dhunshem vemendjen me zhveshjen e saj te mbuluar me tyl dhe dy yje.pam-hogg

 

Abbey Clancy ishte nje tjeter deshtim ne veshje. Fustani shpatull jashte, metalik, gati transparent dhe me geta te veshura me sandale teper fine? Po ku shkon kjo cupe keshtu?

abbey-clancy

 

Jess Glyne ishte nje tjeter skandaloze. Kostum qe dukej si i dale nga nje party i viteve 80te, me nje pale kepuce monoktome, platform, qe nuk kane fare lidhje me veshjen e siperme dhe floke qe nuk kane pare parukier me sy!jess-glynne

Dhe Geri..sigurisht qe ishte nje tjeter gabim. Fustan print me design leopardi dhe kepuce te larta nude. Me mire te kishte veshur nje pale sneakers (atlete te bardha). Do ishte me “on”.

geri-Horner