SHPREHJE BUDALLAQE TE THENA NGA NJEREZ TE FAMSHEM

SHPREHJE BUDALLAQE TE THENA NGA NJEREZ TE FAMSHEM

SHARE

Jane te pasur, jane te famshem, nuk u mungon adhurimi dhe vemendja e gjithe botes. Por..ka raste qe nuk mendohen mire perpara se te hapin gojen. E bejne gafa si keto qe do lexoni me poshte. Sa me shume I afrohemi numrit 1 ne numerimin mbrapsht, aq me e forte behet gafa.

14.DONALD TRUMP

“Nuk ka shume rendesi se cfare thote media, per aq kohe sa ke nje cope prapanice te bukur dhe te re”download (1)

13.MICHAEL JACKSON

“Gjeja me e dashur qe mund te besh eshte te ndash shtratin me dike tjeter.”mic

12.BROOKE SHIELDS

“Pirja e duhanit te vret. Nese vritesh ke humbur nje pjese te rendesishme te jetes.”br

11.AXL ROSE

“Eshte shume e veshtire te mbash raportin me nje njeri tjeter, nqs njeriu tjeter nuk te le te kesh raporte me njerez te tjere.”download (2)

10.NAOMI CAMPBELL

“E shoh modelingun si dicka qe e bej per njerezit e zinj, ngado jane”naomi

9.KATHLEEN TURNER

“Kur ndjehem shume e nxehte, vij verdalle dhe nqs nje mashkull nuk mi hedh syte , me siguri eshte gay!”kath

8.JOE THEISSMANN

“Fjala ‘gjeni’ nuk eshte e perdorshme ne futboll. Gjeni eshte nje djale si Norman Einstein”kath 1

7.SAMUEL GOLDWYN

“ Nuk besoj se njerezit duhet ta shkruajne autobiografine e tyre, para se te kene vdekur”sam

 

6.BRITNEY SPEARS

“Nuk kam dashur kurre te shkoj ne Japoni. Thjesht sepse nuk me pelqen te ha peshk. Dhe me sa di une peshku eshte shume popullor aty ne Afrike”brit

5.CHRISTINA AGUILERA

“Ku do mbahet kete vit Festivali I Kanes”kris

  1. JESSICA SIMPSON

“Kjo eshte pule apo peshk? Une e di qe eshte ton, por ketu shkruhet pule deti”jes

4.ARNOLD SCHVARZENEGGER

“Mendoj se martesa “gay” eshte dicka qe duhet bere mes nje burri dhe nje gruaje”arn

3.DAVID BECKHAM

“Perfundimisht dua qe Brooklyn te behet kristian, por ende nuk e di se ne cfare feje”dav

  1. GEORGE W. BUSH

“Ju e dini qe nje nga punet e mia me te veshtira eshte te lidh Irakun me luften ndaj terrorit”gor

  1. GEORGE W. BUSH

“ka nje shprehje te vjeter ne Tennessee – e di qe eshte ne Texas, ndoshta ne Tennessee – qe thote” me bere budalla nje here, turp per ty, turp per ty. Me bere budalla- nuk ma hedh dot me!”gor