RITA ORA ME NJE TEKILA NEN MENGE

RITA ORA ME NJE TEKILA NEN MENGE

SHARE

Pa dyshim qe i pelqen te jete ne qender te vemendjes dhe po aq te jete nen objektivin e kamerave, por Rita Ora do edhe moemntet e saj te privatesise. Por eshte perpjekur te jete jashtezakonisht diskrete ndersa dilte nga Warwick nightclub ne  Hollywood, California. E veshur me nje pale xhinse stil “boyfriend” dhe nje feshe te gjate te zeze si dhe me nje pale atlete po ashtu te zeza, ajo ecte me koke e ulur e me udhehequr nga bodyguardi i saj. E nqs kamerat nuk i kapen dot fytyren, gota e tekiles qe fshihte nen menge nuk u shpetoi objektivave te tyre.