PSE DUHET TA DUAM SHUME VETEN TONE?

PSE DUHET TA DUAM SHUME VETEN TONE?

SHARE

Harrojini imazhet e femrave te bukura qe shihni ne revista. Ka te beje me shume me photoshopin e gjithe kjo, se sa me bukurira te verteta. Ne te vertete te gjithe jemi te ndryshem dhe asnje nuk eshte perfekt. Ndaj mos u perpiqni te jeni dikusht tjeter, thjesht duajeni veten tuaj sepse:

JENI NJE VEPER ARTI

Jeni unike, te vetmit ne llojin tuaj dhe natyra ka punuar shume per tu krijuar. Ndjehuni krenare per ate cfare jeni dhe per cfare keni arritur. Do shihni qe do keni me shume kohe per veten tuaj dhe jeta do tu ndryshoje plotesisht.

DASHURIA NDAJ VETES JU BEN ME TE FORTE

….e per pasoje me te afte per te arritur qellimet. Do shihni qe keni shume force brenda vetes, me shume nga sa mendoni dhe do t’i arrini ato qe synoni.

PO E DESHET VETEN EDHE JETEN E SHIJONI ME SHUME

Te duash veten, ben qe te ndjeheni me mire, me me vetebesim dhe per me teper edhe jeta te duket me e bukur. E ne kete rast fillon te kujdesesh edhe per mireqenien e trupit tend.

NJEREZIT I DUAN ME SHUME ATA QE DUAN VETEN

Njerezit ndjehen me mire prane atyre qe nuk qahen per veten e tyre, por duan te rrine me njerez me vetebesim, humor dhe force karakteri.

NUK KENI PSE UA BENI QEJFIN TE GJITHEVE

Kur doni veten, nuk keni pse te impresiononi te tjeret, qe te jeni ne qender te vemendjes se tyre. Po vleresuat opinionet e te tjereve, pa marre per baze tuajat, atehere do humbni shume. Ndiqni zemren tuaj.