NGJYRAT E MAKE-UP QE DUHET TE PROVONI KETE PRANVERE

NGJYRAT E MAKE-UP QE DUHET TE PROVONI KETE PRANVERE

SHARE

NGJYRA E SYVE BLU JESHILE

Kur nje hije edhte kaq e lehte, eshte e domosdoshme ta theksoni ate. E kjo hije duhet te nise nga nje cep i syrit per te perfunduar ne cepin tjeter.

bbb1

LIVANDO NE FAQET TUAJA

Me keto tanalitete pranverore te bluse dhe jeshiles do kete edhe me shume pranvere ne ngjyrat e faqeve, nqs do te shtoni pak roze me tendence lule livando.

bbb2

SY KOBALT DHE BUZE BLUBERRY

Rimel blu per qerpiket, i cili zgjeron syrin duke e bere ate me te madh dhe buze bluberry. Japin nje efekt ujor, si te jene ujrat qe vershojne pas shkrirjes se debores nga dielli pranveror.

bbb3 bbb4

SY NGJYRE DHEU

Terracota eshte nje tjeter tendence e kesaj pranvere. Ngjyre e ngrohte mbi kapak dhe nen pjesen e poshtme te syrit per te dhene ndjenja sensuale dhe te ngrohta.

bbb5

LAJTHI E SHKELQYER

Eshte kthyer ngjyra e tulles se ngrohte e viteve 90te. me pak shkelqim jep sensualitet dhe ngrohtesi . Perqendrojeni tonalitetin me te forte ne qender te buzes.