DORINA DEDEJ FASHION CONSULTANT

DORINA DEDEJ FASHION CONSULTANT

SHARE

Dorina Dedej ka lindur ne Tirane. Ka mbaruar studimet e larta per Drejtesi. Eshte e apasionuar pas modes dhe gjithmone e informuar per cdo te re te saj. Me mjaft perkujdesje nisur edhe nga personaliteti I gjithsecilit ofron keshilla per veshjen dhe aksesoret. Dorina njeh ne perfeksion detajet dhe prurjet e firmave qe Sot kane pushtuar tregun boteror si nga ato me te shtrenjtat e deri tek me ekonomiket te perballueshme per kedo. Ndaj dhe te qenet “Fashion”, fale keshillave te saj, nuk do jete me nje lux apo privilegj vetem per disa. Edhe nqs na mungon instikti I brendshem per te zgjedhur mes vitrinave, me nje orientim nga Dori – ekspertja jone e modes mund te zgjidhni fustanin e duhur ne nje takim vajzash apo takimin e pare dhe aksesoret ideale. Thjesht pyesni!