CFARE LLOJ LULEJE ESHTE MAMAJA JUAJ Lulet ideale qe duhet te zgjidhni...

CFARE LLOJ LULEJE ESHTE MAMAJA JUAJ Lulet ideale qe duhet te zgjidhni per 8 marsin

SHARE

TRENDAFILIContentPiece6-1

Eshte tip klasik. Shkon te rrobaqepsja, por eshte e sofistikuar, pa ngarkesa dhe me modele te thjeshta. I pelqejne gjerat fine dhe ka sy per te bukuren. Eshte e zgjuar dhe diplomate.

ZAMBAKUContentPiece6-3

Mamaja juaj kerkon nga jeta gezim dhe inspirim. Nuk merret me vogelsira. Eshte energjike dhe plot shprese. Familja eshte prioriteti i saj. Po kaq energjike eshte edhe jashte familjes ku angazhohet me perkushtim.

ORKIDEJAContentPiece6-2

I pelqejne sfidat dhe po aq do te perdore imagjinaten e saj. ka shume sens humori dhe gjithmone di si ta rrembeje vemendjen e te tjereve. vesh gjithmone rroba ngjitur pas trupit dhe nuk ka frike te nderrmare rrisqe persa i perket stilit.

KRIZANTEMATContentPiece6-6

Eshte personi me praktik qe njihni. Cfaredo problemi te dale, ajo di se si ta zgjidhe. shume punetore dhe gazmore, i jep drite ambientit rreth e rrotul dhe ju ben gjithmone te buzeqeshni. Nuk ka rendesi se sa kohe dhe mund i duhet, eshte gjithmone e zonja te merret me familjen dhe argetimin.