Nutricion

Nutricion

TE NDRYSHME

All

ZAKONET QE DEMTOJNE LEKUREN

Duhan pirja Ves I cili vetem e demton lekuren. Mjaftojne fotot e binjakeve , njera prej te cilave pi cigare.     Shihni keto foto dhe do...