Nutricion

Nutricion

TE NDRYSHME

All

ARSYET PSE ESHTE E MREKULLUESHME TE JESH FEMER

1. Vajzat bejne tualet. Nese nje mashkull e ka fytyren te lidhur dhe me probleme, nuk asnje shans qe t'i mbuloje ato, ndersa nje mashkull...