10 VENDET ME GRATE ME TE BUKURA NE BOTE

10 VENDET ME GRATE ME TE BUKURA NE BOTE

SHARE

VENEZUELA ka me shume fituese te Moss Botes dhe Miss universe. Jane femra te nxehta, me fytyra shume te pashme dhe elegante.
scarlet-ortiz03_1425878890i20

INDIA multirraciale dhe multikulturore, me femra me ngjre te zeshket e te shkelqyeshme, ka dhene disa prej femrave me te bukura te globit.

f40053_1425878890i30

ARGJENTINA ka femrat qe kujdesen me shume per pamjen e tyre. Te nxehta dhe sanguine, jane nder me terheqeset per pasarelat.

mia-mia-maestro-2982798-1024-768_0_1425878890i40

SERBIA perfaqeson kombinimin perfect skandinav dhe mesdhetar. Te gjata dhe me shume stil ne veshje.

esq-bojana-xlg-76696160_1425878890i50

KOREJA E JUGUT fytyura te ngrohta dhe te dashura. Trupa mesaqtare, lekure rrezatuese dhe floke te zinj, jane mjaft terheqese.

south-korea_1426506515u50

FRANCA e njohur per femrat e saj te cuditshme, terheqese dhe me sjellje te sofistikuara, orientuar nga nje mode krejtesisht e tyre. Bjonde me personalitet romantik.

4295999_640px_1425878890i70 (1)

ITALIA me vajzat e saj me lekure ngjyre ulliri. Sens humori qe i ben edhe me te kendshme, shto faktin qe jane mesdhetare.

italy_0_0_1425878891i80

UKRAINA me vajza te ngrohta e te sjellshme. Bukuroshe dhe te dashura.

dsc_0748_0_1425878891i90

BRAZILI me bjondet dhe brunet e tij te njohura per trupat e tyre gjithe linja dhe sportivitet.

brazil_1426662158i90 (1)

RUSIA vajza me sy te celet, floke te erret ose brune dhe lekure te mendafshte.

russia-girl-dress_1426662158i100

 

Marre nga: HelloTravel